UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Motocyklista z miejscowości Wikrowo szaleje jak nienormalny, być może też pijany. Motocyklista ubrany w ciemnozielony z kaskiem z żółtymi paskami. Droga Policjo zróbcie w końcu coś z tymi de. lami. Zresztą nie on jeden bo z m. Wiktorowo też jacyś szaleją.


Anuluj