Miał przy sobie marihuanę

12
04.05.2018
Miał przy sobie marihuanę
Foliowe zawiniątko z marihuaną znaleźli policjanci z prewencji podczas kontroli 25-letniego mężczyzny. Na widok policjantów 25-latek zaczął się podejrzanie zachowywać, co skłoniło funkcjonariuszy do sprawdzenia osoby. Jak się okazało podejrzenia były trafione.
Sytuacja miała miejsce wczoraj około godz. 16 przy ul. Bema. 25-letni mężczyzna, którego wylegitymowali policjanci zaczął się nerwowo zachowywać. Okazało się że w kieszeni ma on foliowe zawiniątko z suszem. Policjanci sprawdzili susz narkotesterem. Wynik badania potwierdził, że jest to marihuana. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Dziś usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Za taki czyn może mu grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.
kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

i spieprzą młodemu człowiekowi życie za małe zawiniątko które chciał spalić sam w domu. .. :( przykre
(2018.05.04)

info

12  
  3
Ten gościu (jak wielu innych) to amator. Najważniejsza zasada podczas "transportu" dragów to zachować spokój, zachowywać się jak gdyby nigdy nic. Nawet jeśli zaraz za Tobą by szli Policjanci. Dziwne zachowanie, nagła nerwowa zmiana kierunku lub (o zgrozo) ucieczka, sprawi, że Policjanci na bank się Tobą zainteresują.
(2018.05.04)

info

6  
  1
strach pomyśleć coby było gdyby sobie 25 latek zajarał. .. .uśmiechał by się do ludzi, gadał a potem by zgłodniał. .. czysta zgroza! ale dzielni policjanci uratowali świat od takiej grozy! Już go tam nauczą, że u nas to się pije a nie jakieś ziółka!
szimurina (2018.05.04)

info

5  
  1
Uuu sukces goni sukces! Będzie premia będzie wódka!
ZbigniewLebowski (2018.05.04)

info

5  
  1
będąc policjmajstrem wstydziłbym się niszczyć ludziom życie. ..
ZdzisławDyrmanzasadniczo (2018.05.04)

info

6  
  1
Wyjarałby, uśmiechnął, pogadał i zgłodniał. Dorosły człowiek! Zgroza !
szimurina (2018.05.04)

info

4  
  1
Czy to dobrze, że policjanci, poprzez durne prawo, przesladują dorosłych ludzi, któzi nic nikomu złego nie zrobili? tak tylko pytam Szkoda że tak alkoholików nie prześladujecie. Wolnośc że hej!
(2018.05.04)

info

7  
  1
W więzieniu mu pomogą , już go tam zresocjalizują.
(2018.05.05)

info

4  
  0
Co jest najbardziej niebezpieczne w paleniu marihuany? Policjanci.
ZdzisławDyrmanzasadniczo (2018.05.05)

info

8  
  1
Żeby uśmiechać się do ludzi to trzeba zjarać zioło ? A ja zawsze myślałem że trzeba założyć zęby. ..
(2018.05.05)

info

1  
  1