UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

strach pomyśleć coby było gdyby sobie 25 latek zajarał. .. .uśmiechał by się do ludzi, gadał a potem by zgłodniał. .. czysta zgroza! ale dzielni policjanci uratowali świat od takiej grozy! Już go tam nauczą, że u nas to się pije a nie jakieś ziółka!

szimurina