UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy to dobrze, że policjanci, poprzez durne prawo, przesladują dorosłych ludzi, któzi nic nikomu złego nie zrobili? tak tylko pytam Szkoda że tak alkoholików nie prześladujecie. Wolnośc że hej!
Czy to dobrze, że policjanci, poprzez durne prawo, przesladują dorosłych ludzi, któzi nic nikomu złego nie zrobili? tak tylko pytam Szkoda że tak alkoholików nie prześladujecie. Wolnośc że hej!