A moim zdaniem... (od najstarszych)
Ktoś zna człowieka?
Ale shit tak dziala policja w miescie miotly trzeba im dac niech se komende posprzataja jak im sie tak nudzi a nie ludzi nekac na ulicach jeszcze was rozliczymy bandyci w mu durach