Miał przy sobie amfetaminę

13
29.11.2018
Miał przy sobie amfetaminę
fot. policja
Policjanci patrolowo-interwencyjni zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy posiadali przy sobie narkotyki. Teraz odpowiedzą oni przed sądem za posiadanie środków odurzających. Grozi za to kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Sytuacja miała miejsce w nocy około godz. 1. Na targowisku miejskim policjanci patrolujący miasto postanowili wylegitymować dwie osoby: 16-latka i 20-latka. Na widok policjantów osoby te zaczęły się nerwowo zachowywać i chować „coś” w kieszeniach. Policjanci przeszukali 20-latka oraz jego kolegę. Okazało się, że 20 latek miał przy sobie foliowe zawiniątko z amfetaminą oraz elektroniczną wagę. 16-latek natomiast posiadał niewielkie zawiniątko z marihuaną.
   Teraz zebrany materiał dowodowy trafi do sądu. Za posiadanie środków odurzających 20-latkowi grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. 16-latek będzie odpowiadał przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich.
   
kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Proponuję utylizację owego środka przez podanie posiadającym i poczekanie do szczęśliwego końca. To może rozwiązać kilka problemów jednocześnie. Żadnej odsiadki za nasze podatki.
Eliminować (2018.11.29)

info

6  
  18
Oj, tam. Oj, tam. Pewnie byli zestresowani...
Misiu (2018.11.29)

info

1  
  8
ROWER MERIDA stan doskonały, fotki na portal ogł
ttt (2018.11.29)
@ttt - z akcyzą czy bez?
(2018.11.29)
Co to za świat, że ktoś nie może mieć przy sobie czegoś co nie stanowi np. dla mnie zagrożenia? Oni nie mieli kałasznikowów ani radioaktywnych substancji do cholery Ja NIGDY nie używałem żadnych dragów, ale jak ktoś chce brać to niech sobie bierze. Totalny bezsens i kolejne ofiary patolskiego prawa. Istnieją kraje (choćby Czechy) gdzie można mieć przy sobie dowolne prochy w pewnej ilości. Tylko tymi krajami rządzą trochę bardziej ogarnięci.
Tomecki (2018.11.29)
@Tomecki - @Tomecki tam rzadza bardziej ogarnięci bo mieszkańcy tez sa bardziej ogarnieci. .. u nas czarno-czerwona komuna mentalna
(2018.11.30)
tomecki, rozumiem, że chciałbyś spotkać na swojej drodze takiego naćpanego, nieprzewidywalnego jegomościa? najlepiej jeszcze żeby siedział za kierownicą auta?
(2018.11.30)
bardzo fajna waga, używam jej do ustawiania siły nacisku igły w gramofonie
(2018.11.30)

info

5  
  0
Ty nie spełna rozumu czy jak. Prowadzili samochód, napadali kogoś? Twą logiką powinno zakazać wszystkiego bo wyciąg z kieszeni nóż do chleba i zadźga kogoś, wypije hektolitry kawy i spowoduje wypadek bo będzie miał zawał itp. Widzę że ludzie nei chcą być wolni a niewolnictwo w tym postsowieckim kraju tkwi i będzie tkwić nadal.
tralalal (2018.11.30)
nie rozumiem jezeli posiadal takie srodki i zamierzal sie nimi otruc z kolegami to po co policja mu je zabrala? czyzby policja chciala sie sama otruc?
(2018.11.30)

info

6  
  2