UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ty nie spełna rozumu czy jak. Prowadzili samochód, napadali kogoś? Twą logiką powinno zakazać wszystkiego bo wyciąg z kieszeni nóż do chleba i zadźga kogoś, wypije hektolitry kawy i spowoduje wypadek bo będzie miał zawał itp. Widzę że ludzie nei chcą być wolni a niewolnictwo w tym postsowieckim kraju tkwi i będzie tkwić nadal.
tralalal