A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Życzę dalszych sukcesów w łapaniu handlarzy
Mam wrażenie, że większość komentujących wiedzę o narkotykach czerpała z radia Maryja... Jest takie powiedzenie "W rzyci byłeś, gówno widziałeś".
Chłopcom zabrakło zimnej krwi