13
29.11.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Życzę dalszych sukcesów w łapaniu handlarzy
(2018.12.01)

info

2  
  1
Mam wrażenie, że większość komentujących wiedzę o narkotykach czerpała z radia Maryja... Jest takie powiedzenie "W rzyci byłeś, gówno widziałeś".
s (2018.12.01)

info

3  
  2
Chłopcom zabrakło zimnej krwi
Elblazanin... (2018.12.10)

info

0  
  0