UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ty nie spełna rozumu czy jak. Prowadzili samochód, napadali kogoś? Twą logiką powinno zakazać wszystkiego bo wyciąg z kieszeni nóż do chleba i zadźga kogoś, wypije hektolitry kawy i spowoduje wypadek bo będzie miał zawał itp. Widzę że ludzie nei chcą być wolni a niewolnictwo w tym postsowieckim kraju tkwi i będzie tkwić nadal.
tralalal