Dzisiaj (25 listopada) około godz.7:30 policjanci zostali powiadomieni o wypadku na drodze W-507 w okolicy Pieniężna. Na miejsce natychmiast wysłano patrole funkcjonariuszy. Na miejscu okazało się, że w zdarzeniu uczestniczył jeden pojazd. Wstępne ustalenia funkcjonariuszy wskazują na to, że 20-latek kierujący autem na łuku drogi stracił nad nim panowanie i uderzył w drzewo. Z kierowcą jechało także czterech pasażerów - mężczyzn w wieku 18-33 lata. Z uwagi na odniesione obrażenia wszyscy zostali przewiezieni do szpitali w Elblągu, Bartoszycach oraz Olsztynie. Policjanci wykonali oględziny, podczas których zabezpieczyli ślady. Teraz będą ustalali szczegółowy przebieg zdarzenia.
st. sierż. Jolanta Sorkowicz, KPP w Braniewie
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter