UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Policjanci z brachlewa czy tam braniewa wyrabiają statystyki na koniec roku. Podawanie że czterech "podróżowało" to nic innego jak tak zwany w policyjnych statystykach pesel do kajetu z którego naliczana jest premia. Im więcej peseli tym wynik statystycznie lepszy więc inwigilacja pełną parą idzie na koniec roku. Uważajcie na siebie.