UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
20 latek stracił panowanie nad samochodem? To samochód stracił panowanie nad 20 latkiem. Muza na maksa, gaz w podłogę i do przodu. To w większości przypadków główny powód wypadków spowodowanych przez młodych, niedoświadczonych kierowców. Rok, dwa po kursie i wszystkie rozumy zjedzone. Owszem, prędkość nie zabija ale gwałtowna utrata prędkości już tak.
ksamol