UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
20 latek stracił panowanie nad samochodem? To samochód stracił panowanie nad 20 latkiem. Muza na maksa, gaz w podłogę i do przodu. To w większości przypadków główny powód wypadków spowodowanych przez młodych, niedoświadczonych kierowców. Rok, dwa po kursie i wszystkie rozumy zjedzone. Owszem, prędkość nie zabija ale gwałtowna utrata prędkości już tak.
ksamol