UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

20 latek stracił panowanie nad samochodem? To samochód stracił panowanie nad 20 latkiem. Muza na maksa, gaz w podłogę i do przodu. To w większości przypadków główny powód wypadków spowodowanych przez młodych, niedoświadczonych kierowców. Rok, dwa po kursie i wszystkie rozumy zjedzone. Owszem, prędkość nie zabija ale gwałtowna utrata prędkości już tak.

ksamol

Anuluj