Matka odpowie za zabójstwo dziecka. Ciało trzymała w komórce
Proces 22-latki oskarżonej o zabójstwo nowo narodzonego dziecka będzie się toczył przed SO w Elblągu (fot. arch. WS)
22-letnia mieszkanka Miłakowa (powiat ostródzki), która po urodzeniu dziecka miała je udusić, a ciało ukryć w przydomowej komórce, stanie przed sądem. Elbląscy prokuratorzy zakończyli śledztwo i przygotowali akt oskarżenia. Kobiecie za zabójstwo może grozić nawet dożywocie.