A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Upublicznijcie jej dane! Niech samce wiedzą, gdzie nie moczyć!
tatuś pewnie o niczym nie wie, lub "mamusia" nie wie kto był tatusiem. .. znając wyroki elbląskiego sądu, nie liczę na dotkliwą karę!
Dożywocie kur....... !!!!
No dewoty, a nikt nie myśli o tym, że to może bieda, może samotność, brak oparcia w nikim. Jakie ona miała życie, może to beznadzieja i ludzka tragedia. A tłum chce linczu? Wiem, niedobrze że to zrobiła ale może to szok poporodowy? Czy ktoś jej pomógł? tak, pomógł " zrobić" dziecko i na tym pomoc się skończyła! Dla niej życie też się skończyło!
W prawie karnym nie ma czegoś takiego jak "zamiar", jak już usiłowanie. Jeżeli Pan/Pani nie wie o czym mówi, to lepiej się nie wypowiadać.