Kradli kable "na siódemce". Drogo zapłacą
Za pierwszym razem ukradli 100 metrów kabla zasilającego oświetlenie "siódemki", za drugim razem ... wpadli. Adrian N. i Kamil B. działali na odcinku w pobliżu Pasłęka. Nocą. Nie bacząc na to, że może dojść do wypadku czy na straty finansowe, jakie powodują. Teraz - przy pracy społecznej - będą mieli czas na refleksję. Poczucie winy zajrzy im także do portfela, bo wyrokiem sądu mają naprawić szkodę.