UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Też jestem ciekaw, bo jestem ofiarą właśnie przez kłamliwe i oszczercze zeznania tych, co powinni przestrzegać w szczególności przepisy prawa tzn. być prawdomównym a są czasami zwykłymi przestępcami, bo składanie fałszywych zeznań poprzez to robiąc obywatelom krzywdę jest właśnie przestępstwem grożącym do 3 lat więzienia.
hugo