UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Też jestem ciekaw, bo jestem ofiarą właśnie przez kłamliwe i oszczercze zeznania tych, co powinni przestrzegać w szczególności przepisy prawa tzn. być prawdomównym a są czasami zwykłymi przestępcami, bo składanie fałszywych zeznań poprzez to robiąc obywatelom krzywdę jest właśnie przestępstwem grożącym do 3 lat więzienia.

hugo

Anuluj