UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ciekawe czy w sądach się choć trochę zmieniło a chodzi o skazywanie niewinnych obywateli przez składanie fałszywych zeznań policjantów.
Ciekawe czy w sądach się choć trochę zmieniło a chodzi o skazywanie niewinnych obywateli przez składanie fałszywych zeznań policjantów.