Jeździł mimo zakazu

5
04.02.2019
Jeździł mimo zakazu
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali 41-latka, który kierował vw sharanem. Mężczyzna miał orzeczony sądowy zakaz kierowania wszelkimi pojazdami. Teraz odpowie za to przed sądem.
Kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności może grozić 41-latkowi, którego dziś (4 lutego) po godz. 6 rano zatrzymali policjanci z ruchu drogowego. 41-letni mężczyzna jechał vw sharanem ulicą Brzeską. W trakcie kontroli okazało się, że ma on sądowy zakaz kierowania pojazdami do lipca 2019 roku i zatrzymane prawo jazdy. Mężczyzna dalej już nie pojechał. Teraz odpowie za naruszenie sądowego zakazu, może mu grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności. Jego auto zostało odholowane na policyjny parking.
   
kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

jaka firma odholowała auto ? Niech prokuratura zainteresuje się sprawą czy kto wzywał pomoc i z czyjego telefonu.
(2019.02.04)
Nawet jak sam laweciarz zadzwonił. To wypełnił obywatelski obowiązek, kasujac przy tym parę ładnych stów :). Prokurator powinien mu podziękować za pomoc i kolejna sprawę wygrana z góry. Pijaki won z dróg!!!
Trzeźwy (2019.02.04)
do pieciu lat ktos tu wprowadza w blad obywateli
ryyba (2019.02.04)

info

0  
  0
Siedziba UE ma kształt Koloseum gdzie mordowano narody i chrześcijan!!!! To wciąż się dzieje!!!!!
(2019.02.04)

info

1  
  1
Szaranem to pewnie Popek ..
Syn (2019.02.06)

info

0  
  0