UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nawet jak sam laweciarz zadzwonił. To wypełnił obywatelski obowiązek, kasujac przy tym parę ładnych stów :). Prokurator powinien mu podziękować za pomoc i kolejna sprawę wygrana z góry. Pijaki won z dróg!!!

Trzeźwy