UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nawet jak sam laweciarz zadzwonił. To wypełnił obywatelski obowiązek, kasujac przy tym parę ładnych stów :). Prokurator powinien mu podziękować za pomoc i kolejna sprawę wygrana z góry. Pijaki won z dróg!!!
Trzeźwy