Wybrany wątek opinii
jaka firma odholowała auto ? Niech prokuratura zainteresuje się sprawą czy kto wzywał pomoc i z czyjego telefonu.
Do moderacji
Odpowiedz
6
2
Nawet jak sam laweciarz zadzwonił. To wypełnił obywatelski obowiązek, kasujac przy tym parę ładnych stów :). Prokurator powinien mu podziękować za pomoc i kolejna sprawę wygrana z góry. Pijaki won z dróg!!!
Do moderacji
Odpowiedz
3
2