Wybrany wątek opinii

jaka firma odholowała auto ? Niech prokuratura zainteresuje się sprawą czy kto wzywał pomoc i z czyjego telefonu.
(2019.02.04)
Nawet jak sam laweciarz zadzwonił. To wypełnił obywatelski obowiązek, kasujac przy tym parę ładnych stów :). Prokurator powinien mu podziękować za pomoc i kolejna sprawę wygrana z góry. Pijaki won z dróg!!!
Trzeźwy (2019.02.04)
Powrót do komentarzy