UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Trawka, inaczej marihuana, czyli konopie - nielegalny narkotyk, śmiertelnie niebezpieczny. Składniki biologicznie czynne konopi wywołują zależność psychiczną, a u długotrwałych palaczy występują po przerwaniu używania objawy głodu (abstynencji), wskazujące na możliwość rozwoju zależności fizycznej. Konopie należy uważać za niebezpieczny dla zdrowia indywidualnego, społecznego oraz dla zdrowotności Polski środek uzależniający. Tak to jest. Tak to wygląda.