UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a gdzie te grubasy z elblaga co takimi mercedesami lataja teraz sie jakas cisza troche na elblazkowie zrobila chlopcy pouciekali ryski, krzyski, zbyszki itd. .


Anuluj