UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a gdzie te grubasy z elblaga co takimi mercedesami lataja teraz sie jakas cisza troche na elblazkowie zrobila chlopcy pouciekali ryski, krzyski, zbyszki itd. .
a gdzie te grubasy z elblaga co takimi mercedesami lataja teraz sie jakas cisza troche na elblazkowie zrobila chlopcy pouciekali ryski, krzyski, zbyszki itd. .