Dwóch pijanych rowerzystów i… mandaty

6
27.08.2017
Dwóch pijanych rowerzystów i… mandaty
Policjanci z ruchu drogowego ukarali mandatami dwóch rowerzystów. W obu przypadkach powodem takiej kary był wypity przez nich wcześniej alkohol.
Zdarzenie miało miejsce wczoraj (26 sierpnia) przy ul. Radomskiej. Policyjny patrol ruchu drogowego zatrzymał do kontroli dwóch rowerzystów 60- i 58-latka. U obu alkotest pokazał wynik pozytywny odpowiednio 0,5 i 0,6 promila. Obaj mężczyźni zostali ukarani mandatami.
   Przypominamy: zgodnie z obecnymi przepisami jazda rowerem w stanie nietrzeźwości to wykroczenie, za które policjant, zgodnie z taryfikatorem, ukarze mandatem w wysokości 500 złotych.
   
kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Ot sukces ale że przebadali kilkudziesięciu kierowców i wszyscy trzeźwi to już zataili tą porażkę.
(2017.08.27)

info

5  
  2
Też mnie kontrolowali. Byli bardzo niepocieszeni że jestem trzeźwy. Odniosłem wrażenie że sprawiłem im tylko kłopot. Może kazali im łapać pijanych na drogach a że sukcesów brak to na bezrybiu i tak ryba ?
kontrolowany (2017.08.27)

info

5  
  1
Niestety również wydmuchałem trzeźwość. Przykro mi że zawiodłem milicje.
(2017.08.27)
Trudno. .. .. może następnym razem nas nie zawiedziesz, bo na abstynenta to ty nie wyglądasz.
(2017.08.28)
Z tym alko powinni stac przy wjezdzie do komendy i najpierw tam kontrolowac
(2017.08.28)
Kolegów przecież nie ukarzą, bo z kim będą topić żale po tej ciężkiej służbie ? :D
Anonimek1 (2017.08.30)