Wybrany wątek opinii
Z tym alko powinni stac przy wjezdzie do komendy i najpierw tam kontrolowac
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Kolegów przecież nie ukarzą, bo z kim będą topić żale po tej ciężkiej służbie ? :D
Do moderacji
Odpowiedz
1
0