Wybrany wątek opinii

Z tym alko powinni stac przy wjezdzie do komendy i najpierw tam kontrolowac
(2017.08.28)
Kolegów przecież nie ukarzą, bo z kim będą topić żale po tej ciężkiej służbie ? :D
Anonimek1 (2017.08.30)
Powrót do komentarzy