UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Też mnie kontrolowali. Byli bardzo niepocieszeni że jestem trzeźwy. Odniosłem wrażenie że sprawiłem im tylko kłopot. Może kazali im łapać pijanych na drogach a że sukcesów brak to na bezrybiu i tak ryba ?

kontrolowany