UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Też mnie kontrolowali. Byli bardzo niepocieszeni że jestem trzeźwy. Odniosłem wrażenie że sprawiłem im tylko kłopot. Może kazali im łapać pijanych na drogach a że sukcesów brak to na bezrybiu i tak ryba ?
kontrolowany