UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Też mnie kontrolowali. Byli bardzo niepocieszeni że jestem trzeźwy. Odniosłem wrażenie że sprawiłem im tylko kłopot. Może kazali im łapać pijanych na drogach a że sukcesów brak to na bezrybiu i tak ryba ?

kontrolowany

Anuluj