Bo samochód był stary

10
17.05.2019
Bo samochód był stary
fot. policja
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli drogowej 40-letniego mężczyznę kierującego vw transporterem. Auto było w opłakanym stanie blacharskim. Mężczyzna nie miał przy sobie dowodu rejestracyjnego. Policjanci w elektronicznym systemie zatrzymali mu dowód.
Kierujący tłumaczył się tym, że auto co prawda nadgryzł ząb czasu, ale jest już umówiony w warsztacie na naprawę. - To standardowe tłumaczenie – mówi sierż. szt. Maciej Krztoń z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Elblągu. – Auto od spodu było tak skorodowane, że nie miało praktycznie progów.
   Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny i wydali zakaz dalszej jazdy. Funkcjonariusze realizując kontrole podczas działań „Truck i Bus” sprawdzają stan techniczny samochodów oraz niezbędne wyposażenie a także trzeźwość kierujących.
   
kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Przyjeżdżajcie częściej na obrzeża Elbląga to takich " dobrych " aut jest dosyć sporo nawet są skutery, które słychać z co najmniej 2 km, no ale najpierw trzeba przyjechać a z tym ma policja dziwne opory.
(2019.05.17)
Do budy konferencje ebany!
(2019.05.17)
MACIEJ, przesadziłeś!próg progiem. Ważniejsza jest rama, to podstawa. Progi w busie to tylko element kosmetyki dostawczaka, więc zakaz dalszej jazdy to już chyba lekka przesada. (NADGORLIWOŚĆ?)
(2019.05.17)
@ Do budy. ., . @ - Pewnie jakiś ze wsi jesteś, skoro do but chcesz.
(2019.05.17)

info

3  
  0
@ Do budy. ., . @ - Pewnie jakiś ze wsi jesteś, skoro do budy chcesz.
poprawka (2019.05.17)

info

1  
  1
pedofili łapcie
proponuję (2019.05.17)
@proponuję - Zwróć się do PO-KO, oni będę ich łapać, ale tylko w gębą !!!!!
(2019.05.18)
Może trzeba by było brać z Niemiec odnośnie przekraczania prędkości zacytuję piłkarza Lewandowskiego "W pierwszym tygodniu jak się przeprowadziłem do Niemiec, na odcinku dwóch kilometrów na tej samej trasie dostałem trzy mandaty. Limit wynosił 50 km/h, a ja jechałem 56,59,57.Myślałem, że jak jadę 60 czy nawet 65 to będzie OK, a trzy razy złapał mnie radar. To było trochę szokujące - zdradził Robert Lewandowski" - W Polsce nie ma żadnego Ordnungu ( porządku), dlatego jest jak jest !
(2019.05.18)

info

3  
  8
Taka rdza nie powstaje w rok. Temu co mu podbił przegląd zabrać uprawnienia
górnicy (2019.05.18)
@górnicy - To, że rdza to pal licho, problem polega na tym, że czym większy szrot tym szybciej jeżdżą. Przykładem niech będą tereny wiejskie, grzeją na tych drogach powiatowych aż im się blachy sypią, ale to nie przeszkadza, gaz musi dotykać podłogi, bo co powiedzą inni wichmeni.
(2019.05.19)