Wybrany wątek opinii

Przyjeżdżajcie częściej na obrzeża Elbląga to takich " dobrych " aut jest dosyć sporo nawet są skutery, które słychać z co najmniej 2 km, no ale najpierw trzeba przyjechać a z tym ma policja dziwne opory.
(2019.05.17)
Do budy konferencje ebany!
(2019.05.17)
MACIEJ, przesadziłeś!próg progiem. Ważniejsza jest rama, to podstawa. Progi w busie to tylko element kosmetyki dostawczaka, więc zakaz dalszej jazdy to już chyba lekka przesada. (NADGORLIWOŚĆ?)
(2019.05.17)
Powrót do komentarzy