UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Może trzeba by było brać z Niemiec odnośnie przekraczania prędkości zacytuję piłkarza Lewandowskiego "W pierwszym tygodniu jak się przeprowadziłem do Niemiec, na odcinku dwóch kilometrów na tej samej trasie dostałem trzy mandaty. Limit wynosił 50 km/h, a ja jechałem 56,59,57.Myślałem, że jak jadę 60 czy nawet 65 to będzie OK, a trzy razy złapał mnie radar. To było trochę szokujące - zdradził Robert Lewandowski" - W Polsce nie ma żadnego Ordnungu ( porządku), dlatego jest jak jest !


Anuluj