UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przyjeżdżajcie częściej na obrzeża Elbląga to takich " dobrych " aut jest dosyć sporo nawet są skutery, które słychać z co najmniej 2 km, no ale najpierw trzeba przyjechać a z tym ma policja dziwne opory.


Anuluj