UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przyjeżdżajcie częściej na obrzeża Elbląga to takich " dobrych " aut jest dosyć sporo nawet są skutery, które słychać z co najmniej 2 km, no ale najpierw trzeba przyjechać a z tym ma policja dziwne opory.
Przyjeżdżajcie częściej na obrzeża Elbląga to takich " dobrych " aut jest dosyć sporo nawet są skutery, które słychać z co najmniej 2 km, no ale najpierw trzeba przyjechać a z tym ma policja dziwne opory.