Awanturnik zatrzymany w sklepie
fot. WS (arch. portEl.pl)
Elbląscy policjanci interweniowali wczoraj (13 lipca) w sklepie spożywczym przy ulicy Mickiewicza. Tam pijany 39-latek awanturował się z ekspedientką, zniszczył towar i dwie gabloty sklepowe. Suma strat to 2 tys. zł. Teraz mężczyzna odpowie za zniszczenie mienia. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.