Awanturnik zatrzymany w sklepie

6
14.07.2015
Awanturnik zatrzymany w sklepie
fot. WS (arch. portEl.pl)
Elbląscy policjanci interweniowali wczoraj (13 lipca) w sklepie spożywczym przy ulicy Mickiewicza. Tam pijany 39-latek awanturował się z ekspedientką, zniszczył towar i dwie gabloty sklepowe. Suma strat to 2 tys. zł. Teraz mężczyzna odpowie za zniszczenie mienia. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.
Zdarzenie miało miejsce wczoraj około godz. 22. Do sklepu spożywczego na ulicy Mickiewicza w Elblągu wszedł mężczyzna, który zaczął się awanturować o 15 zł, które wcześniej miał wygrać na automatach umieszczonych w pawilonie. Według relacji świadków, pobudzony i pijany zaczął ubliżać ekspedientce i zmusił ją do wydania pieniędzy, które rzekomo wygrał. Pomimo tego, że dostał pieniądze nie uspokoił się. Zdewastował dwie gabloty sklepowe i zniszczył towar na 2 000 zł. Na miejscu pojawił się jeden z klientów sklepu, który przytrzymał agresora do przyjazdu policji. 39-letni Tomasz N. miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie i trafił do policyjnego aresztu. Odpowie za zniszczenie mienia. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
   
Jakub Sawicki, KMP Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

zawsze mówiłem że te automaty to zło :D
czolasty (2015.07.14)

info

4  
  1
zawsze mowilem ze miejsce dla malp jest w klatce.
(2015.07.14)

info

6  
  1
Gdzie na Mickiewicza są automaty do gry?
(2015.07.14)
Siedzieć nie będzie, bo dostanie zawiasy, ale 2 tysięcy strat już nikt nie pokryje. Na tym właśnie powinien opierać się system sprawiedliwości, żeby ZADOŚĆUCZYNIĆ. Jeśli narobił szkód na 2 tysiące, to powinien tyle oddać + kara więzienia.
(2015.07.15)

info

1  
  0
naćpany etanolem . .. nikt już nie zwraca uwagi, że wiele przestępstw pod wpływem etanolu się dzieje, a alkohol to narkotyk!
szimurina (2015.07.15)

info

5  
  0
Na przeciw primavery. Spot 24.
(2015.07.18)