UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Siedzieć nie będzie, bo dostanie zawiasy, ale 2 tysięcy strat już nikt nie pokryje. Na tym właśnie powinien opierać się system sprawiedliwości, żeby ZADOŚĆUCZYNIĆ. Jeśli narobił szkód na 2 tysiące, to powinien tyle oddać + kara więzienia.


Anuluj