UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Siedzieć nie będzie, bo dostanie zawiasy, ale 2 tysięcy strat już nikt nie pokryje. Na tym właśnie powinien opierać się system sprawiedliwości, żeby ZADOŚĆUCZYNIĆ. Jeśli narobił szkód na 2 tysiące, to powinien tyle oddać + kara więzienia.