Awantura ogrodowa z groźbami

6
03.05.2015
Awantura ogrodowa z groźbami
Dwóch mężczyzn: 51-latek oraz 21-latek zostało zatrzymanych przez policję po podjętej wczoraj (2 maja) interwencji. Mężczyźni ci mieli grozić śmiercią swojej nowej sąsiadce. Weekendowa awantura zaczęła się w przydomowym ogródku, a skończyła postawieniem zarzutów w komendzie policji. Za groźby Kodeks Karny przewiduje karę do 2 lat pozbawiania wolności.
Zdarzenie rozegrało się około godziny 21 w okolicach ul. Wiejskiej w Elblągu. Jego początkiem były prace ogrodnicze w przydomowym ogródku wykonywane przez jedną z tamtejszych mieszkanek. Jako, że przydomowy ogródek był wspólny, a nasadzenia kwiatów nie spodobały się dwójce innych sąsiadów – doszło do sprzeczki. W konsekwencji 51-letni Andrzej G. i jego 22-letni syn podeptali posadzone przez sąsiadkę kwiaty. Co więcej, 51-latek zagroził jej pozbawieniem życia, jeżeli będzie korzystała z przydomowego ogrodu. Kobieta słysząc wypowiadane groźby wystraszyła się ich i powiadomiła policje. Jako, że mężczyźni pili wcześniej alkohol, a także byli agresywni nawet wobec interweniujących policjantów, zostali zatrzymani. Dziś 51-letni Andrzej G. usłyszał zarzuty kierowania gróźb wobec swojej sąsiadki. Za ten czyn może grozić mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.
   
asp. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

normalnie to chwasty które nie lubią kwiatów :D
bynio199 (2015.05.03)

info

5  
  0
Kompletni idioci, kwiatki im przeszkadzały.
yyyyy (2015.05.03)

info

4  
  0
jakie miasto taka mafia (kwiatowa)
kulawy32 (2015.05.03)

info

1  
  0
Dobrze ze wczesniej z orlika wracalem bo jeszcze bym sie zalapal na dzikow a podobno sie pokazaly na zawadzie to pewnie rodzina
(2015.05.03)

info

0  
  0
podobno sadzonki zawinięte prosto z cmętarza agrikola, a kto chce mieć nekropolie przed domem?
ttt (2015.05.03)

info

2  
  3
ttt coś z ortografią u ciebie nie tak
(2015.05.04)

info

0  
  0