UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dobrze ze wczesniej z orlika wracalem bo jeszcze bym sie zalapal na dzikow a podobno sie pokazaly na zawadzie to pewnie rodzina
Dobrze ze wczesniej z orlika wracalem bo jeszcze bym sie zalapal na dzikow a podobno sie pokazaly na zawadzie to pewnie rodzina