Aresztowany za znęcanie

3
31.08.2015
Aresztowany za znęcanie
fot. (arch. portEl.pl)
Policjanci z Pasłęka zatrzymali 35-letniego Artura K. Mężczyzna znęcał się nad swoją konkubiną, wszczynał awantury wyzywał i bił ją. Po jednaj z takich awantur został zatrzymany przez wezwanych na interwencję policjantów. Był karany za to samo przestępstwo, tym razem sąd aresztował go na dwa miesiące.
Policjanci zawnioskowali do prokuratury a ta z kolei do sądu o tymczasowe aresztowanie mężczyzny. Cała sytuacja miała miejsce w jednej z podpasłęckich miejscowości. W trakcie postępowania przesłuchano kobietę, nad którą znęcał się 35-latek oraz sąsiadów i rodzinę. Dodatkowo była sporządzona dokumentacja medyczna z wcześniejszych zdarzeń, awantur, do których dochodziło w mieszkaniu. W dniu 20 sierpnia br. kopnął kobietę kolanem w głowę co spowodowało u niej zasinienie i obrzęk policzka. Mężczyzna nadużywał alkoholu. Podczas awantur był zazwyczaj pod jego wpływem.
   Do czasu zakończenia postępowania 35-latek pozostanie w areszcie. Za znęcanie się nad osoba najbliższą może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.
   
Jakub Sawicki, KMP Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Okrutna kara mu grozi za poniżanie kobiety
(2015.08.31)

info

0  
  0
dawać go pod pręgierz i obciąć jaja
(2015.08.31)

info

1  
  0
Co my byśmy zrobili bez Straży Granicznej?: łapią kłusowników, złodziei drzewa, bursztyniarzy, przemytników, śmiecących w lasach, łamiących przepisy drogowe itp. Chwała im za to ale to chyba nie ich praca. A ja się pytam : gdzie są służby, które powinny się tym zajmować: Policja, Straż Leśna, Straż Rybacka, Straż Gminna, itp. Co oni robią? A może ich za mało albo zajmują się nie tym co trzeba?
(2015.09.02)

info

0  
  0