UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Co my byśmy zrobili bez Straży Granicznej?: łapią kłusowników, złodziei drzewa, bursztyniarzy, przemytników, śmiecących w lasach, łamiących przepisy drogowe itp. Chwała im za to ale to chyba nie ich praca. A ja się pytam : gdzie są służby, które powinny się tym zajmować: Policja, Straż Leśna, Straż Rybacka, Straż Gminna, itp. Co oni robią? A może ich za mało albo zajmują się nie tym co trzeba?