Areszt za znęcanie

10
07.01.2016
Areszt za znęcanie
fot. (arch. portEl.pl)
29-letni mężczyzna trafił na 3 miesiące do aresztu. To jednak nie koniec, tylko początek sprawy. Karol R. znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoim bratem i jego żoną. Teraz odpowie za to przed sądem. Może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Karol R. przyjechał do Polski z Wielkiej Brytanii, gdzie pracował. Postanowił teraz pomieszkać w kraju i w tym celu sprowadził się do rodzinnego dwupokojowego mieszkania, w którym mieszkał już jego brat z żoną. 29-latek przez około 2 miesiące upijał się, urządzał awantury i niszczył wyposażenie mieszkania. Zdarzało się, że próbował otworzyć drzwi kopnięciem. W ciągu dwóch miesięcy policjanci kilkakrotnie interweniowali w mieszkaniu. Jedna z takich interwencji zakończyła się zatrzymaniem 29-latka oraz złożeniem wniosku o popełnieniu przestępstwa znęcania.
   Karol R. wyzywał domowników, groził im pobiciem, zabiciem, nierzadko dochodziło także do szarpaniny. Sprawa trafiła do sądu, a ten zdecydował o tymczasowym aresztowaniu 29-latka na 3 miesiące. Ma to zapewnić prawidłowy tok prowadzonego postępowania przygotowawczego. Mężczyźnie może grozić teraz kara do 5 lat więzienia.
   
podkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Wyrzucić z balkonu!
(2016.01.07)

info

13  
  1
Jestem za przywróceniem tzw samosądów, taniej, szybciej, sprawiedliwiej. Raczej z tego gościa już nic nie będzie a w więzieniu tylko nabierze masy i pozna nowych kolesi. .. po co to? Lepiej od razu skręcić mu kark i po sprawie. Jednego śmiecia mniej.
(2016.01.07)

info

11  
  3
A czemu nie zostalo napisane ze to wlasnie poszkodowany bedac nacpanym prowokowal Karola R. A on jedyne sie bronil. Swoja droga dzieki za takuego brata frajera
niesprawiedliwe (2016.01.07)

info

2  
  9
Znam tego człowieka to młody degenerat wielokrotnie karany złodziejaszek okradał nawet najbliższych, nie miał żadnych zasad gdzie stał tam kradł. Śmiać mi się chce że napisali że w Anglii niby pracował hehe(chyba tylko nocne zmiany) bił też swoją dziewczynę z którą ma podobno dziecko i nie tylko pobił tam też swoją siostrę Karolinę ( z niej też nie złe ziółko) nie ważne, suma sumarum więzienie go nie zmieni tacy ludzie się nie zmieniają
(2016.01.07)

info

9  
  0
Karol siedzi??? co nie którzy pewnie odetchną z ulgą. ..
(2016.01.07)

info

4  
  0
Och Karol 3.. .
(2016.01.08)

info

1  
  0
no to dopiero na odsiadce nauczy się złodziejskiego fachu
(2016.01.08)

info

0  
  0
droga policjo dziękuje ze pomogliście tom sprawę załatwić mojemu koledze tylko mam do was zaostrzenia co komentarza czy uzyskaliście zgodę na umieszczenie tego zdarzenia na publikacje. .. . pozdrawia star-trek1701
startrek1701 (2016.01.08)
Spróbuj tłuczku napisać jeszcze raz, ale po polsku.
(2016.01.08)
star trek to chyba sie o kumpla martwi, moze raczej tym, ze juz nie bedzie mial z kim krasc he he. .. .
TOTYLKOELBLAG (2016.01.09)

info

1  
  0