UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Znam tego człowieka to młody degenerat wielokrotnie karany złodziejaszek okradał nawet najbliższych, nie miał żadnych zasad gdzie stał tam kradł. Śmiać mi się chce że napisali że w Anglii niby pracował hehe(chyba tylko nocne zmiany) bił też swoją dziewczynę z którą ma podobno dziecko i nie tylko pobił tam też swoją siostrę Karolinę ( z niej też nie złe ziółko) nie ważne, suma sumarum więzienie go nie zmieni tacy ludzie się nie zmieniają


Anuluj