UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jestem za przywróceniem tzw samosądów, taniej, szybciej, sprawiedliwiej. Raczej z tego gościa już nic nie będzie a w więzieniu tylko nabierze masy i pozna nowych kolesi. .. po co to? Lepiej od razu skręcić mu kark i po sprawie. Jednego śmiecia mniej.