UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jestem za przywróceniem tzw samosądów, taniej, szybciej, sprawiedliwiej. Raczej z tego gościa już nic nie będzie a w więzieniu tylko nabierze masy i pozna nowych kolesi. .. po co to? Lepiej od razu skręcić mu kark i po sprawie. Jednego śmiecia mniej.


Anuluj