Areszt dla pijanego kierowcy BMW

8
11.09.2015
Areszt dla pijanego kierowcy BMW
fot. MS (arch. portel.pl)
Sąd Rejonowy w Elblągu aresztował wczoraj 40-letniego Piotra S., który w miniony wtorek (8 września) spowodował wypadek drogowy, w którym obrażenia odniosły dwie osoby. Badanie alkotestem kierowcy wykazało blisko 2 promile alkoholu w jego krwi. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.
Policjanci z ruchu drogowego interweniowali w miniony wtorek (08 września) o godzinie 20.30 w miejscowości Gronowo Elbląskie. Tam 40-letni kierowca BMW stracił panowanie nad samochodem, wjechał do rowu i „dachował”. W wypadku zostały ranne dwie osoby. 53-letni mężczyzna trafił do szpitala wojewódzkiego ze złamaniami żeber, natomiast 38-letnia pasażerka doznała ogólnych potłuczeń. W jej wypadku hospitalizacja nie była konieczna. Badanie kierowcy wykazało, że miał blisko 2 promile alkoholu we krwi. W tej sprawie jest prowadzone policyjne dochodzenie. Sąd Rejonowy w Elblągu podjął wczoraj decyzje o zastosowaniu tymczasowego aresztu wobec kierowcy i najbliższe 3 miesiące spędzi za kratami celi. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.
   
Jakub Sawicki, KMP Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Bolid Młodzieży Wiejskiej niestety
hrabia_George (2015.09.11)

info

4  
  0
Sikun, mógł popełnić błąd. Całe życie przed nim!
94-letniweteran (2015.09.11)
Prowadzenie po pijaku nazywasz błędem?
(2015.09.11)
Czyżby Sąd przestawał poblazac, jak dotychczas pijanym kierowcom ?
(2015.09.11)

info

0  
  0
niezawisły sąd i prokuratura to nic innego jak tamci mordercy którzy skazali Inke na śmierć a Światły za wyrok śmierci został pochowany z honorami państwowymi
(2015.09.12)

info

0  
  0
a niby czemu go psy aresztowali???pszecierz nie uciek!!!!POlicyjne paqnstwo
tylkoPIS (2015.09.13)
a temó rzebysi miau zagatkę tempaku i niełókó
(2015.09.13)
tylkoPIS, nie dość, że pisać nie umiesz to i zrozumienie tekstu jest da ciebie za trudne.
(2015.09.13)