Wybrany wątek opinii

a niby czemu go psy aresztowali???pszecierz nie uciek!!!!POlicyjne paqnstwo
tylkoPIS (2015.09.13)
a temó rzebysi miau zagatkę tempaku i niełókó
(2015.09.13)
tylkoPIS, nie dość, że pisać nie umiesz to i zrozumienie tekstu jest da ciebie za trudne.
(2015.09.13)
Powrót do komentarzy