Wybrany wątek opinii
a niby czemu go psy aresztowali???pszecierz nie uciek!!!!POlicyjne paqnstwo
Do moderacji
Odpowiedz
0
4
a temó rzebysi miau zagatkę tempaku i niełókó
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
tylkoPIS, nie dość, że pisać nie umiesz to i zrozumienie tekstu jest da ciebie za trudne.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0