31-letni autor „graffitti” podpisywał się… swoim nazwiskiem
fot. policja
31-letni elblążanin został zatrzymany przez policjantów zaraz po tym jak namalował swój „tag” na budynku kościoła. Mężczyzna był widziany przez policjanta po służbie, który z okna mieszkania zauważył wandala w trakcie „pracy” i zadzwonił pod nr 997. Patrol zatrzymał 31-latka kilka ulic dalej. Mężczyzna, robiąc graffiti zresztą nie po raz pierwszy, podpisywał się… swoim nazwiskiem.