UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja o wyrok jestem spokojny. Koleś namalował na budynku kościoła, po wyroku będzie się bał nawet ołówkiem podpisać na papierze toaletowym :-)
Ja o wyrok jestem spokojny. Koleś namalował na budynku kościoła, po wyroku będzie się bał nawet ołówkiem podpisać na papierze toaletowym :-)