UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja o wyrok jestem spokojny. Koleś namalował na budynku kościoła, po wyroku będzie się bał nawet ołówkiem podpisać na papierze toaletowym :-)


Anuluj