19
21.10.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
niedlaglupoty. Podaj nazwisko tych rodziców. Chyba, że zapomniałeś. .. .
(2016.10.21)

info

2  
  0
De... biorą sie z Elbląga, wszyscy normalni dawno wyjechali.
(2016.10.21)

info

1  
  2
jakieś fotki z tymi malunkami aby można było to ocenić poprosimy
oidsa (2016.10.21)

info

2  
  0
dokładnie:-) nie każde tagi i grafy to wandalizm pomijając fakt ze na kościele to przegięcie. .. graffiti to tez forma sztuki współczesnej. do takiego artykułu przydało by się pare foto.
(2016.10.21)
tak grafitti forma sztuki współczecnej, tak jak wybite szyby na przystankach, wywrócone śmietniki po weeekendzie, zniszczone wiaty na gęsiej górze, dzięki za taką sztukę i kulturę. według niektórych gówno to sztuka i kultura. A wolność to już nie wiadomoo co. Sorry kulturę się wynosi z domu a bydło zawsze będzie srało pod nogi. Nigdy ale to nigdy nie uznam za sztukę czegoś co niszczy pracę, często ciężką pracę innych ludzi.
mito (2016.10.21)
Popieram przedmówcę w 100 %
(2016.10.21)

info

1  
  0
Nie zawracałem sobie tym głowy, można sprawdzić w odpisie sprawy, no cóż było minęło- naprawiłem auto, jest ładniejsze jak było :)
niedlagłupoty (2016.10.22)

info

0  
  0
podpisywał się BOX
niedlagłupoty (2016.10.23)

info

0  
  0
@bynio199 - To wyborca PiS. W wieku 31 lat zajmuje się znakowaniem. ..
wandzia444 (2016.11.03)