22-latek aresztowany za rozbój
fot. policja
Policjanci zatrzymali 22-letniego Radosława T. Mężczyzna jest podejrzany o dokonanie rozboju na swoim rówieśniku. Zdarzenie miało miejsce 8 grudnia 2016 roku przy ul. Bałuckiego. 22-latek w trakcie bójki zranił swoją ofiarę nożem. Ranny mężczyzna trafił po zdarzeniu do szpitala. Zatrzymany Radosław T. trafił na 3 miesiące do aresztu.