22-latek aresztowany za rozbój

8
17.02.2017
22-latek aresztowany za rozbój
fot. policja
Policjanci zatrzymali 22-letniego Radosława T. Mężczyzna jest podejrzany o dokonanie rozboju na swoim rówieśniku. Zdarzenie miało miejsce 8 grudnia 2016 roku przy ul. Bałuckiego. 22-latek w trakcie bójki zranił swoją ofiarę nożem. Ranny mężczyzna trafił po zdarzeniu do szpitala. Zatrzymany Radosław T. trafił na 3 miesiące do aresztu.
Kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności może grozić 22-letniemu Radosławowi T. Mężczyzna został zatrzymany w sprawie ugodzenia nożem innego 22-latka. Jak ustalili policjanci, był to rozbój. Sprawca miał zażądać od napadniętego pieniędzy, a gdy ten odmówił, doszło do szarpaniny. Ofiara próbowała się bronić ręcznym miotaczem gazu. Nie było to jednak skuteczne. W konsekwencji młody mężczyzna został ugodzony nożem w dolną część pleców. Zaraz po zdarzeniu sprawcy oddalili się. Ugodzony nożem mężczyzna został przewieziony karetką do szpitala, gdzie udzielono mu pomocy.
   Policjanci od grudnia pracowali nad tą sprawą. Pozwoliło to wczoraj (16 lutego) zatrzymać głównego sprawcę. Dziś trafił do sądu wniosek o tymczasowe aresztowanie 22-latka. Sąd przychylił się do wniosku i mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Za dokonanie rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia może mu grozić kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.
   
Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

poznaje te rece
(2017.02.17)

info

0  
  0
Ostatnio bardzo często w Elblągu dochodzi do użycia przez chuliganów noży, to już chyba jest patologia. Tylko czekam, kiedy ktoś takiego głupka zastrzeli.
ujydtxjnhds (2017.02.17)

info

9  
  0
frajer!!!!! do wora znim!!!!!. sam bym ci w dupsko wsadzil ten kozik. jestes nikim pamietaj pustaku.
infiniti (2017.02.17)

info

4  
  0
Powinni mu teraz trn noz w dupe wsadzic
(2017.02.18)
chyba czas sie uzbroic w tasak albo guna zeby spokojnie spacerowac po tym miescie. .
ŁotCO? (2017.02.18)
Gdyby udało mu się dobrze trafić napastnikowi tym gazem pieprzowym w oczy to zapewne za niedługo razem by się mijali na korytarzach w pudle. W Polsce można się bronić co najwyżej modlitwą.
KKKKK1 (2017.02.18)

info

1  
  0
kiedyś to obcy atakował teraz kolega kolegę miejcie się na baczności dobrzy ludzie.
doracta (2017.02.19)

info

2  
  0
pod celę śmiecia
zssypt (2017.02.20)

info

1  
  0