Wybrany wątek opinii

Powinni mu teraz trn noz w dupe wsadzic
(2017.02.18)
chyba czas sie uzbroic w tasak albo guna zeby spokojnie spacerowac po tym miescie. .
ŁotCO? (2017.02.18)
Powrót do komentarzy